Vítá Vás Avalon - restaurace a vinárna Praha 9

Napsal:  AVALON - restaurace a vinárna Praha 9 (U O2 aréna)
Ohodnoťte tento článek
(12 Hlasů)

Avalon - vinárna Praha 9Vítáme všechny, kdo milují kvalitní Českou a zahraniční kuchyni. Avalon - vinárna a resturace Praha 9 u O2 aréna Vám nabízí hotová jídla, těstoviny, ryby, pochoutky z grilu i speciality kuchyně a jsme si jisti, že budete velice příjemně překvapeni chutí a nápady námi nabízených lahodných jídel, které připravují naši zkušení profesionální kuchaři z týmu Avalon - vinárna a restaurace Praha 9. Široký sortiment nápojů, z naší nabídky je obohacen o zahraniční vína především z Řecka a Španělska, v nabídce však naleznete i kvalitní vína česká z krajů moravských. Pro milovníky piva máme v nabídce plzeňský Pilsner Urquel a piva pražská Staropramen a Velvet.

Díky příjemnému členění restaurace vám připravíme malé i velké společenské akce: Firemní akce a rodinné oslavy, svatební hostiny, rauty. Pro Vaše pohodlí máme připraveno až 60 míst v restauraci ve stylu 5. století.

Naše vinárna a restaurace se nachází v Praze 9 v ulici Sokolovská, nedaleko O2 arény (cca 400m) a Galerie Harfa. Dopravit se do naší vinárny by pro Vás neměl být problém díky nedaleké stanici metra B Českomoravská a tramvajové zastávky Divadlo Gong.

 

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU !  Tým Avalon - vinárna a restaurace Praha 9 (O2 aréna)

Poslední úprava: Čtvrtek, 03 Leden 2013 11:56
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat